Katrin Karisma: minu ilus elu

“Ma olen ikka täitsa alasti siin,” ütleb armastatud näitleja Katrin Karisma oma elulooraamatu “Minu ilus elu” kohta. “Minu arust ei ole mõtet teha ebasiirast asja. Kui juba siis juba. Ja siin ma nüüd olen – kogu oma siiruses.

Minu jaoks oli oluline, et raamat saaks huvitav. Et kui korra kätte võtad, ei taha enam käest panna. Ja mulle tundub küll, et see raamat on põnev. No eks ma olen oma elu ka üksjagu põnevaks elanud.

Praeguseks olen ma raamatu läbi lugenud kolm korda. Aga ma tean, et ma loen seda veel. Sellest saab minu öökapiraamat, millel aja jooksul kujunevad välja lemmikkohad, mida ikka ja jälle uuesti läbi lugeda. Ma loodan, et teil on selle raamatuga koos sama huvitav kui minul. Teadke, et ma olen siin aus ja räägin kõikidest asjadest, mis mu elus on olulised olnud. Ka nendest, mida on olnud valus meenutada.”

144leheküljeline raamat on kõvas köites ja ümbrispaberiga. Värvitrükis raamatus on kokku üle 140 foto.

Raamatu autor on Elis Aunaste, toimetaja Marii Karell.

2008. aasta läbimüügi põhjal saavutas raamat Apollo edetabelis üheksanda ja Rahva Raamatu menuraamatute nimekirjas 17. koha.

 • 144 lk
 • kõva köide
 • 165×235 mm
 • hind poes: 199 kr
 • ilmumisaeg: juuni 2008
 • tootekood: 9789949158430

2 kommentaari

 1. Ruth Kaldma

  Minu lapse- ja noorpõlve üks suuri iidoleid ja nagu paljudele teistelegi ikka PIPI 😀 Üllatav ja suurepärane daam, kes vanusest hoolimata telereklaamis mööda kaljuseina üles ronib ja pakatab elulustist. Soovitan lugeda – positiivsust saab igal juhul.

 2. Helle Hendrikson

  väga hea näitleja,teda kohe tahad vaadata ,kindlasti tasub lugeda