Paul McKenna Ma teen su rikkaks

Oled sa valmis rikkaks saama?

Kas sa oled mõelnud, miks osadel inimestel õnnestub raha teenida lihtsalt, aga teistelt nõuab see suurt pingutust? Vastus ei peitu selles, et rikkad oleksid intelligentsemad, töötaksid rohkem või neid saadaks õnn. Asi on selles, et nad mõtlevad ja tegutsevad teisiti.

  • Kas sa tahaksid rohkem raha teenida?
  • Kas sa tahaksid parandada oma elukvaliteeti?
  • Kas sa usud, et võiksid olla rikas?
  • Mis siis, kui see on lihtsam, kui sa arvasid?

Paul McKenna on viimase kümnendi jooksul uurinud rikaste inimeste meelelaadi. Selles uues murdelises raamatus kasutab ta tõestatud psühholoogilisi tehnikaid, mis aitavad sul võtta omaks rikaste inimeste mõtteviisi. Varsti näed sa maailma täiesti uuel moel, mõtled ja elad rikkamalt kui kunagi varem!

Seda süsteemi koostades oli Paul McKennal võimalus isiklikult suhelda paljude maailma kõige rikkamate inimestega. Ta õppis neilt, et rahategemine on lihtsalt oskus, aga rikkaks saamine kunst. See raamat aitab sul seda oskust arendada ning samal ajal õpetab suurema vabaduse ja võimsama kirega elamise kunsti.

Kui sa oled valmis kogema samal tasemel loomingulisust, enesekindlust ja ärilist taipu nagu supersaavutajad, siis selle raamatu süsteem võib su muuta tõeliselt rikkaks!

Raamatuga on kaasas CD.

224 lk
Kõvakaaneline
145 x 210 mm
Ilmumisaeg: detsember 2010
Tootekood: 9789949477036

© Fookus Meedia, 2023
Raamatud
Ilmunud raamatud
Kirjastus
Kirjastusest
Kontakt