Tagasi Saja Aakri Metsa

Ametlik järg A. A. Milne’i Winnie Puhhi juttudele David Benedictuselt. E. H. Shepardi joonistuste stiilis illustreerinud Mark Burgess.

Rohkem kui 80 aastat pärast seda, kui Winnie Puhh lugejaid esimest korda rõõmustas, viib David Benedictus meid jälle Saja Aakri Metsa, kus ootavad ees uued seiklused. Veedame veel mõned toredad tunnid Maailma Parima Karu seltsis, saates teda Christopher Robini tagasituleku peol ja õppides kriketimängu keerdkäike.

A. A. Milne’i «Winnie Puhh» ilmus 1926. aastal ja sellest ajast saadik on terved põlvkonnad lapsi üles kasvanud Puhhi ja tema sõprade lugusid lugedes ja armastades.

Nüüd, 80 aastat hiljem, on David Benedictus pannud pliiatsi paberile seal, kus Milne’il lood pooleli jäid. «Tagasi Saja Aakri Metsa» on kaua oodatud ametlik järg eelmistele raamatutele Winnie Puhhist. Uutes seiklustes kohtume taas kõigi vanade lemmikutega ja teeme tutvust ka mõne uue tegelasega.

E. H. Shepardi pildid mängisid Puhhi ülemaailmses menus sama suurt rolli nagu Milne’i sõnad. Tema jälgedes käia pole lihtne, aga Mark Burgessi uued illustratsioonid tabavad nende lugude sarmi ja huumorit imeliselt hästi.

«Tagasi Saja Aakri Metsa» on ühe suurepärase klassikalise lasteraamatu lõbus järg.

  • 216 lk
  • kõva köide
  • 148×210 mm
  • hind poes: 199 kr
  • ilmumisaeg: detsember 2009