Tiiu võtab üle ajakirja Mari tellimused

Avaldatud 04.01.2019

Ajakiri Mari lõpetab ilmumise ja alates veebruarist leiavad kõik selle tellijad kord kuus oma postkastist Eesti suurima naistekuukirja Tiiu.

Kord kvartalis ilmunud Mari asemel saavad tellijad nüüd iga kuu ajakirja Tiiu - iga tulemata jäänud Mari numbri asemel saavad tellijad kolme kuu Tiiu tellimuse. Tellijatel, kellel on tellitud mõlemad ajakirjad, pikendatakse sama valemiga Tiiu tellimust ehk iga saamata jäänud Mari eest pikeneb Tiiu tellimus kolme kuu võrra.

E-arve püsimakse lepinguga tellijad saavad Mari asemel iga kuu Tiiut ja nende arvelt võetakse senise 3,50 euro asemel 2,49 eurot. E-arve püsimakse lepinguga tellijad ei pea tellimuse jätkamiseks midagi tegema, tellimuse lõpetamiseks on kõige lihtsam pöörduda panka, kus leping on sõlmitud. Tellijatel, kellel on mõlemad ajakirjad tellitud e-arve püsimakse lepinguga, üks leping lõpetatakse.

Mari tellijad, kellele Tiiu huvi ei paku, saavad tellimuse vahetada mõne muu Fookus Meedia väljaande vastu: iga saamata jäänud Mari eest on võimalik Tiiu asemel valida üks number ajakirja Mood või kaks kuud ajakirja Eesti Ajalugu. Kui ka need ajakirjad ei paku huvi, siis maksab kirjastaja saamata jäänud ajakirjade eest raha tagasi.

Ajakiri Tiiu on Eesti suurima tiraažiga naistekuukiri, veebruarinumbri trükiarv on 21 500.

Tiiust leiab lugeja põnevaid lugusid inimestest ja nende saatusest, nostalgiarubriigi, praktilisi retsepte ning ohtralt kodu- ja aianõuandeid. Rubriik Tervisetark toob üle 20 leheküljel lugejateni värskeid terviseuudised, vahendab ekspertide nõuandeid ja raske haiguse seljatanute kogemusi. Meelejahutaja pakub ristsõnu, mõistatusi, sudokuid ja teisi lõbusaid lugejamänge, mille võitjaid ootab iga kuu 200 euro väärtuses auhindu. Moe-, ilu- ja käsitöörubriik Siluett toob lugejateni soodsad moeleiud, ilunõuanded, muutumismängu ja käsitöörubriigi.


© Fookus Meedia, 2023
Raamatud
Ilmunud raamatud
Kirjastus
Kirjastusest
Kontakt