Kontakt

Fookus Meedia OÜ

Ahtri 6, 10151 Tallinn
Telefon 680 1680
E-post fookusmeedia@fookusmeedia.ee
Reg nr 11416175
KMKR nr EE101221584

Juhataja
Siim Saidla
Tel 5664 3356
E-post siim.saidla@fookusmeedia.ee

Tellimiskeskus

Siit saad vastuse kõigile küsimustele, mis on seotud ajakirjade tellimise ja kojukandega.

Telefon 617 7717
E-post tellimine@expresspost.ee

Ajakiri Eesti Ajalugu

E-post ajalooajakiri@ajalooajakiri.ee

Peatoimetaja
Anneli Aasmäe
Tel 520 4000
E-post anneli.aasmae@ajalooajakiri.ee

Toimetaja
Vesta Reest
Tel 517 8830
E-post vesta.reest@ajalooajakiri.ee

Ajakiri Mood

E-post mood@mood.ee

Vastutav toimetaja
Heidi Toome
Tel 5558 5815
E-post heidi.toome@mood.ee

Ajakiri Tiiu

E-post tiiu@tiiu.ee

Peatoimetaja
Eha Laanepere
Tel 565 9842
E-post eha.laanepere@tiiu.ee

Toimetaja
Liisi Seil
Tel 505 2131
E-post liisi.seil@tiiu.ee

Reklaam

Tiiu ja Eesti Ajaloo reklaamijuht
Ede-Mall Jüriado
Tel 510 0709
E-post ede-mall.jyriado@fookusmeedia.ee

Moe reklaamijuht
Egle Haidak
Tel 517 7017
E-post egle.haidak@fookusmeedia.ee

Raamatukirjastus

Kirjastaja
Siim Saidla
Tel 5664 3356
E-post siim.saidla@fookusmeedia.ee


© Fookus Meedia OÜ, 2018
Ajakirjad
Eesti Ajalugu
Mood
Tiiu
Raamatud
Ilmunud raamatud
Kirjastus
Kirjastusest
Kontakt
Tehnilised materjalid
Logod
Tehnilised tingimused